03 Чер

Концепція відновлення та розвитку Бородянської СОТГ

В рамках підписаної у січні 2022 року Угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади  (СОТГ) з Національною науково-технологічною асоціацією України (ННТАУ), була розроблена Концепція розвитку Бородянської СОТГ.

Проте, у зв’язку вторгненням російських загарбників 24 лютого 2022 р. та проведенням активних бойових дій в Бучанському регіоні Київської області та безпосередньо на території Бородянської СОТГ, наші громадяни залишились без житла, світла, газу та води, що спричинило гуманітарну катастрофу та повстало нагальне питання про відтворення життєвого середовища для мешканців як Бородянської громади так і для інших регіонів, що постраждали від російської агресії, а також перспективи їх подальшого існування.

Діючи згідно до Указу Президента України №64/2022 від 24.02.2022 р. “Про введення військового стану в Україні” та Указу Президента України за №266/2022 від 21.04.2022 р. “Питання Національної ради з відновлення України від наслідків війни”, з метою розроблення Плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку Бородянської СОТГ, ННТАУ запропонувало Концепцію відновлення та розвитку Бородянської СОТГ (додається).

Пропонуємо членам ННТАУ долучитися до роботи над змістом та шляхів реалізації запропонованої Концепції.

Leave a reply