13 Гру

Головою Ради директорів Національної науково-технологічної асоціації призначено архітектора Віталія Молочко.

10 грудня 2021 на Загальних зборах Національної науково-технологічної асоціації України (ННТАУ) Головою ради директорів було обрано Віталія Молочко.

Віталій Молочко – є головним архітектором та проєктувальником Президентського університету, якій буде збудовано на території ВДНГ та запущено у 2023 році. У президентському університеті планують готувати фахівців за найсучаснішими і найбільш перспективними в майбутньому напрямками: ІТ, кібербезпека, штучний інтелект, нанотехнології, біотехнології та науки про здоров’я.

Архітектурна група “CS” Молочко має великий досвід реконструкції та реновації публічних закладів, співпрацює з Міністерством освіти і науки України, київськими театрами, закладами середньої та вищої освіти та клініками. Фахівці компанії проводили реновацію будівлі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, що відома як культовий об’єкт архітектури «Літаюча тарілка» архітектора Флоріана Юр’єва.

«Віталія Молочко було призначено Головою ради директорів Асоціації як професіонала високого рівня, якій має системне бачення щодо розбудови освітніх та інноваційних закладів», –  прокоментував призначення голова Асоціації Віктор Івченко.