04 Лис

1 листопада 2016 року

 Відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з моніторингу і організаційно-методичного забезпечення розвитку національної інноваційної системи України (далі – Міжвідомча робоча група).

Згідно із порядком денним засідання Міжвідомча робоча група прийняла за основу План своєї роботи на 2016-2017 рр. та схвалила перелік постійно діючих та тимчасових робочих груп, що стануть організаційним механізмом виконання зазначеного плану.

Ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Згуровський М.З. запропонував доповнити План роботи Міжвідомчої робочої групи заходами з утворення інноваційних структур на основі практичного досвіду університету, а також під час підготовки пропозицій щодо удосконалення інноваційного законодавства передбачити можливість університетів брати участь у створенні інноваційних компаній.

Заступник директора департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Падучак Б.М. зазначив необхідність проведення аналізу діяльності наукових парків та інших інноваційних структур з метою визначення доцільності їх участі у створенні інноваційних кластерів за різними напрямами.

Голова Національної науково-технологічної асоціації України  Івченко В.А. доповів про взаємодію Асоціації з Міністерством освіти і науки та Національною академією наук України щодо створення Організації «Інновації для України». Міжвідомча робоча група ухвалила рішення про доцільність утворення Організаційного комітету зі створення Організації «Інновації для України» на основі запропонованої Асоціацією ініціативної групи із залученням членів Міжвідомчої робочої групи за їх згодою.

Leave a reply