07 Гру

22 листопада – 06 грудня 2015 року

Відбувся візит делегації Асоціації до Японії

Під час візиту делегації Асоціації до Японії відбулися чисельні зустрічі з членами парламенту Японії, представниками партії Комейто, у тому числі з паном Тояма Кіохіко, який продовжує роботу по внесенню змін до Конституції Японії та зацікавлений у посиленні українсько-японських відносин.

Протягом візиту представники Асоціації зустрілися з Міністром Аіко Сімаджірі, до компетенції якої відносяться питання науково-технологічного розвитку Японії, яка зацікавилась можливістю залучення японських ноу-хау до створення інноваційної інфраструктури України, необхідної для побудови в Україні «економіки знань».

Відбулася зустріч представників Асоціації із Міністром Като Кацунобо, якому було презентовано проект транспортно-логістичного кластеру «Одеса», і який пообіцяв підтримати  зазначений проект з боку японського уряду за умови наявності японських партнерів, зацікавлених у цьому проекті.

Під час зустрічі з екс-Міністром сільського господарства, лісництва та рибальства паном Коя Нішікава відбулось обговорення перспектив впровадження в Україні сучасних японських технологій вирощування, переробки та зберігання продуктів харчування та можливість постачання українських продуктів харчування на японський ринок.

На зустрічі з віце-губернатором м.Нагасакі паном Макіхо Хамамото була представлена інформація про інвестиційний потенціал України. В результаті обговорення було запропоновано розглянути можливість співробітництва з обладміністрацією Миколаївської області України, зокрема про підписання договору про дружні зв’язки і споріднення міст Нагасакі і Миколаєва.

Представники Асоціації зустрілася з представниками Японського Банку міжнародного співробітництва (JBIC), які ознайомили членів делегації з ключовими напрямками діяльності та висловили зацікавленість і готовність підтримувати японські компанії за програмами, які отримають схвалення з боку японського уряду.

Під час візиту до Японії у листопаді-грудні п.р. делегація Асоціації відвідала компанію Oshima Shipbuilding. Відбулася зустріч з Президентом компанії паном Шо Мінамі та його спеціальним радником паном Фукада.

Керівництво компанії Oshima Shipbuilding висловило зацікавленість у вивченні можливих напрямків співпраці з Україною в галузі суднобудування, зокрема, в питаннях проектування суден нових типів. Для членів делегації була проведена екскурсія на виробництво суден компанією Oshima Shipbuilding.

Пан Мінамі підтвердив готовність очолюваної ним групи компаній виступити партнером у реалізації проектів з вирощування та переробки в Україні високоекологічних продуктів харчування за японськими технологіями, які були презентовані паном Ічіямою під час його візиту в Україну в листопаді п. р.  Щодо джерел фінансування цих проектів пан Мінамі висловив намір використовувати кошти своєї компанії та зауважив можливість виділення на зазначені цілі коштів Урядом Японії.

Відбулася підсумкова зустріч делегації Асоціації з керівництвом компанії Nepuree, в ході якої були підведені підсумки візиту та обговорені подальші кроки з розвитку співробітництва. Зокрема, Асоціація продовжуватиме роботу з пошуку українських партнерів для реалізації проектів компанії Nepuree за погодженими напрямками.

У ході візиту відбувся ряд презентаційних зустрічей членів делегації Асоціації з потенційними партнерами для співпраці в майбутньому за окремими напрямами, а саме:

  • З медичною групою «Aoikai» (01.12.2015),
  • Консалтинговою компанією Funai Soken (02.12.2015),
  • Компанією у сфері безпеки ALSOK (03.12.2015),
  • ІТ-компаніями Niscom і NTT Com (03.12.2015).

 

Результати візиту до Японії:

  1. Створено лобістську групу японських політиків для підтримки українсько-японського співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах
  2. Сформовано групу інноваційно-орієнтованих японських підприємств, зацікавлених у здійсненні українсько-японських проектів у аграрній, машинобудівній та транспортно-логістичній галузях.

Фотогалерея

Leave a reply