21 Чер

Круглий стіл на тему: «Інноваційний розвиток національного науково-освітнього простору: парадигма глобального лідерства»

Відбувся круглий стіл на тему: «Інноваційний розвиток національного науково-освітнього простору: парадигма глобального лідерства».

Захід було організовано Національною науково-технологічною асоціацією України та Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи з моніторингу і організаційно-методичного забезпечення розвитку національної інноваційної системи України.

Зі вступним словом до всіх присутніх звернулися: ректор КНЕУ Д. Г. ЛУК’ЯНЕНКО, директор департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій Міністерства освіти і науки України В.С.ШОВКАЛЮК та Голова Національної науково-технологічної асоціації України, співголова Міжвідомчої робочої групи з моніторингу і організаційно-методичного забезпечення розвитку національної інноваційної системи України В. А. ІВЧЕНКО.

У рамках круглого столу учасники висвітлили актуальні проблеми формування мережево-кластерної моделі надання знаннєвих послуг в Україні, розвитку системи науково-освітнього державно-приватного партнерства, а також механізми формування повноцінного ринку об’єктів інтелектуальної власності (інновацій) в Україні. Не залишилося поза увагою присутніх ефективне використання потенціалу бізнесу у сфері надання науково-освітніх послуг та створення комплексної системи моніторингу національної інноваційної системи України.

До дискусії долучилися Директор Інституту економіки та прогнозування НАН України, академік НАН України В. М. ГЕЄЦЬ, перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень О.С. ВЛАСЮК, проректор з наукової роботи Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Л. Л. АНТОНЮК, фундатор HUB 4.0 В. П. ОМЕЛЬЧЕНКО, декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка В.Д. БАЗИЛЕВИЧ, інші науковці і практики інноваційної діяльності в Україні.

Наприкінці зустрічі відбулося обговорення конкретних форм і напрямів співробітництва економічних університетів, академічних наукових установ і представників інноваційного бізнесу у рамках «Інноваційної платформи економічних досліджень та освіти», створення якої було запропоновано учасниками круглого столу, а також були окреслені перспективи майбутньої співпраці учасників круглого столу та інших зацікавлених осіб в питаннях інноваційного розвитку науково-освітнього простору в Україні.

Leave a reply